Skontaktuj się z nami, gdy potrzebujesz nowego i wykwalifikowanego pracownika.

Hytech Personnel DK A/S

Måde Industrivej 19, 6705 Esbjerg Ø, Danmark
T: +45 706 02 022
E: dkjob@hytech.no

CVR. 37844314

Kierunki / mapy

Hytech Personnel AS

Skvadronveien 27, 4050 Sola, Norge
T: +47 51 71 54 40
E: jobb@hytech.no

Org.nr: 986 906 800

Kierunki / mapy

Hytech Personnel Denmark

Kim Christensen

Managing Director
Phone: +45 29 25 20 21
Email: kc@hytechpersonnel.dk

Johan Ullum

Sales Manager
Phone: +45 30 86 36 63
Email: ju@hytechpersonnel.dk

Hanne Kierkegaard

HR Consultant
Phone: +45 30 80 66 37
Email: hk@hytechpersonnel.dk

Agnieszka Nowicki

HR Consultant
Phone: +45 44 12 99 11
Email: an@hytechpersonnel.dk

Nikkie Reinert

Finance Assistance
Phone: +45 70 60 20 22
Email: dkjob@hytechpersonnel.dk

Hytech Personnel Norway

Aase Kjerstin Skjæveland

Senior Consultant
Phone: +47 992 88 936
Email: aase@hytech.no

Anita Viland Bjørkli

Personnel Consultant- Technical

Phone: +47 901 61 343
Email: anita@hytech.no

Arild Tjensvoll

Managing Director

Phone: +47 982 56 643
Email: arild@hytech.no

Cathrine Silgjerd Leiros

Avdelingsleder Ledelses- og administrasjonspersonell
Phone: +47 975 87 199
Email: cathrine.leiros@hytech.no

Cathrine Sørheim Bergum

Personnel Consultant
Phone: +47 992 66 203
Email: cathrine@hytech.no

Gitte Wegner Lie

HR Consultant
Phone: +47 926 48 357
Email: gitte@hytech.no

Hedvig Bugge Aarøe

Account Manager
Phone: +47 906 41 217
Email: hedvig@hytech.no

Kirsten Voll

Financial Director
Phone: +47 936 59 093
Email: kirsten@hytech.no

Lena Christina Eide

Senior Consultant
Phone: +47 908 17 094
Email: lena@hytech.no

Monica Larsen-Holstad

Personell Consultant/Payroll
Phone: +47 936 63 378
Email: monica@hytech.no

Van Rasmus Le

HR Consultant
Phone: +47 936 17 537
Email: rasmus@hytech.no